Showing posts with label heart. Show all posts
Showing posts with label heart. Show all posts
Monday, December 9, 2013
Sweet Owls
Címkék:
Crystal Nails,
Essence,
heart,
Lovely,
Orly,
owl,
Seche Vite
Saturday, June 15, 2013
Dots with extras
Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)
Címkék:
2M Beauty,
black and white,
Catrice,
Crystal Nails,
Flower,
heart,
L.A. Girl,
Lovely,
Nail art,
nail design,
nails,
Polka dots,
red,
studs
Sunday, February 10, 2013
Valentine's Day nail design
Hamarosan Valentin nap, úgyhogy éppen ideje volt új kinézetet adni a körmeimnek.
Alaplakknak, mint mindig a Lovely körömerősítőjét használtam, majd erre jött 4 réteg az Oriflame (januári haulból kifelejtett) Sheer Cream lakkjából, kivéve a két gyűrűsujjat, mert arra a Maybelline Colorama 26-os lakk került 2 rétegben. Mielőtt a Colorama teljesen megszáradt volna az ujjamat belemártottam az apró kis rózsaszín gyöngyökkel teli tégelybe, a fölösleget pedig egy kisebb legyezőecsettel lesöpörtem. És ezután követtem el azt a hibát, hogy fedőlakkot kentem rá, így teljesen elvesztve a kaviáros hatást. A strasszokat műkörömragasztóval tettem fel, amit szintén gyakorolni kell még. Végül pedig a Pearl fedőlakkja került fel.
Alaplakknak, mint mindig a Lovely körömerősítőjét használtam, majd erre jött 4 réteg az Oriflame (januári haulból kifelejtett) Sheer Cream lakkjából, kivéve a két gyűrűsujjat, mert arra a Maybelline Colorama 26-os lakk került 2 rétegben. Mielőtt a Colorama teljesen megszáradt volna az ujjamat belemártottam az apró kis rózsaszín gyöngyökkel teli tégelybe, a fölösleget pedig egy kisebb legyezőecsettel lesöpörtem. És ezután követtem el azt a hibát, hogy fedőlakkot kentem rá, így teljesen elvesztve a kaviáros hatást. A strasszokat műkörömragasztóval tettem fel, amit szintén gyakorolni kell még. Végül pedig a Pearl fedőlakkja került fel.
| Oriflame - Sheer Cream |
| Ezeket használtam |
Címkék:
caviar,
heart,
Love,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Nail art,
nail design,
nails,
Oriflame,
Pearl,
Rhinestone,
studs,
Valentine's day
Tuesday, October 23, 2012
Hello Kitty Halloween Nails
Itt is van a Halloween-i minta, sok csillámmal (mert abból sosem elég :))
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)
Címkék:
Aphro Nails,
candy corn,
Catrice,
Claire's,
Color Club,
Essence,
ghost,
Halloween,
heart,
Hello Kitty,
Kallos,
Konad Nail ArtPen,
L.A. Colors,
L.A. Girl,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Rose Nail,
S-he
Subscribe to:
Posts (Atom)