Showing posts with label heart. Show all posts
Showing posts with label heart. Show all posts

Saturday, June 15, 2013

Dots with extras

Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)


Sunday, February 10, 2013

Valentine's Day nail design

Hamarosan Valentin nap, úgyhogy éppen ideje volt új kinézetet adni a körmeimnek.

Alaplakknak, mint mindig a Lovely körömerősítőjét használtam, majd erre jött 4 réteg az Oriflame (januári haulból kifelejtett) Sheer Cream lakkjából, kivéve a két gyűrűsujjat, mert arra a Maybelline Colorama 26-os lakk került 2 rétegben. Mielőtt a Colorama teljesen megszáradt volna az ujjamat belemártottam az apró kis rózsaszín gyöngyökkel teli tégelybe, a fölösleget pedig egy kisebb legyezőecsettel lesöpörtem. És ezután követtem el azt a hibát, hogy fedőlakkot kentem rá, így teljesen elvesztve a kaviáros hatást. A strasszokat műkörömragasztóval tettem fel, amit szintén gyakorolni kell még. Végül pedig a Pearl fedőlakkja került fel.
Oriflame - Sheer Cream
Ezeket használtam

Tuesday, October 23, 2012

Hello Kitty Halloween Nails

Itt is van a Halloween-i minta, sok csillámmal (mert abból sosem elég :))
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)