Showing posts with label caviar. Show all posts
Showing posts with label caviar. Show all posts

Sunday, February 10, 2013

Valentine's Day nail design

Hamarosan Valentin nap, úgyhogy éppen ideje volt új kinézetet adni a körmeimnek.

Alaplakknak, mint mindig a Lovely körömerősítőjét használtam, majd erre jött 4 réteg az Oriflame (januári haulból kifelejtett) Sheer Cream lakkjából, kivéve a két gyűrűsujjat, mert arra a Maybelline Colorama 26-os lakk került 2 rétegben. Mielőtt a Colorama teljesen megszáradt volna az ujjamat belemártottam az apró kis rózsaszín gyöngyökkel teli tégelybe, a fölösleget pedig egy kisebb legyezőecsettel lesöpörtem. És ezután követtem el azt a hibát, hogy fedőlakkot kentem rá, így teljesen elvesztve a kaviáros hatást. A strasszokat műkörömragasztóval tettem fel, amit szintén gyakorolni kell még. Végül pedig a Pearl fedőlakkja került fel.
Oriflame - Sheer Cream
Ezeket használtam