Sziasztok!
Boldog húsvétot kívánok mindenkinek aki ezt olvassa, remélem jól telik az ünnep!
Showing posts with label Seche Vite. Show all posts
Showing posts with label Seche Vite. Show all posts
Monday, April 21, 2014
Sunday, April 20, 2014
Sunday, March 30, 2014
Wednesday, March 19, 2014
Matte holographic bow
Sziasztok!
Ez még január elején készült, kissé megfeledkeztem róla, de most végre ti is láthatjátok. Most hogy már majdnem túl vagyok a próbaérettségin igyekszem pótolni :)
Címkék:
Bow,
Essence,
holographic,
Lovely,
matte,
nail design,
Orly,
Seche Vite
Sunday, March 2, 2014
Valentine's Day #2
Sziasztok!
Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.
Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.
Címkék:
Aden Cosmetics,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
nail design,
Pink,
Sally Hansen,
Seche Vite,
Valentine's day
Monday, February 10, 2014
Valentine's Day nail design #1
Sziasztok!
Nemsokára Valentin nap, így hát ebben a témában készültem most. A címből lehet következtetni, hogy lesz még egy hasonló poszt nemsokára :)
Nemsokára Valentin nap, így hát ebben a témában készültem most. A címből lehet következtetni, hogy lesz még egy hasonló poszt nemsokára :)
Címkék:
Avon,
China Glaze,
Color Trend,
Essence,
Golden Rose,
Lovely,
nail design,
Sally Hansen,
Seche Vite,
Valentine's day,
velvet
Sunday, February 2, 2014
Baroque Style
Sziasztok!
Mára egy barokk stílusú manikűrrel készültem, aminek a jelenlegi kedvenc lakkom a China Glaze 'Don't make me wine' az alapja. A minta nem saját ötlet, hanem interneten láttam nemrég egy képet, amin hasonló volt a minta, csak az matrica volt, de annyira megtetszett, hogy gondoltam megcsinálom szabad kézzel lesz amilyen lesz alapon. Maga a China Glaze lakk eléggé tükrös hatású, ezt úgy értem, hogy nehéz úgy fényképezni hogy ne látszódjon a fényképezőgép, ezért az első kép kicsit sötét lett, de valósághű színű, a második képen pedig a minta látszik jobban a szín teljesen más.
Mára egy barokk stílusú manikűrrel készültem, aminek a jelenlegi kedvenc lakkom a China Glaze 'Don't make me wine' az alapja. A minta nem saját ötlet, hanem interneten láttam nemrég egy képet, amin hasonló volt a minta, csak az matrica volt, de annyira megtetszett, hogy gondoltam megcsinálom szabad kézzel lesz amilyen lesz alapon. Maga a China Glaze lakk eléggé tükrös hatású, ezt úgy értem, hogy nehéz úgy fényképezni hogy ne látszódjon a fényképezőgép, ezért az első kép kicsit sötét lett, de valósághű színű, a második képen pedig a minta látszik jobban a szín teljesen más.
Címkék:
baroque,
China Glaze,
Flormar,
Nail art,
nail design,
nails,
Seche Vite
Tuesday, January 7, 2014
Something Christmassy
Elég régen volt már, de azért gondoltam felrakom miben is pompáztak Mikuláskor és Karácsonykor a körmeim :)
Mikuláskor:
Mikuláskor:
Címkék:
2M Beauty,
Candy Cane,
China Glaze,
Christmas,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Orly,
Sally Hansen,
Santa,
Seche Vite,
snowflake
2014 New Year Nails
Sziasztok!
Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!
Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
(Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)
Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!
Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
(Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)
Címkék:
Avon,
Crystal Nails,
Essence,
glitter,
Lovely,
New Year,
Rose Nail,
sand effect,
Seche Vite
Monday, December 9, 2013
Szalagavatós köröm
Címkék:
2M Beauty,
Catrice,
Crystal Nails,
French,
Lovely,
Orly,
prom,
Rhinestone,
Sally Hansen,
Seche Vite
Lady Army
Címkék:
Claire's,
Color Trend,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Seche Vite
Sweet Owls
Címkék:
Crystal Nails,
Essence,
heart,
Lovely,
Orly,
owl,
Seche Vite
Wednesday, October 30, 2013
Black cats & Bats aka Halloween Nails
Holnap Halloween, úgyhogy még pont időben vagyok :) Ez az "ünnep" elég megosztó, sokan szeretik és sokan nem kedvelik, mivel nem magyar. Én személy szerint szeretem, igaz nem csinálok nagy felhajtást körülötte, csak a körmeimet "öltöztetem fel" erre az alkalomra.
Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D
Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D
Címkék:
Astor,
cat,
Crystal Nails,
Essence,
Essie,
Halloween,
Lovely,
nail design,
Seche Vite
Subscribe to:
Posts (Atom)