Showing posts with label Seche Vite. Show all posts
Showing posts with label Seche Vite. Show all posts

Monday, April 21, 2014

Easter Flowers

Sziasztok!

Boldog húsvétot kívánok mindenkinek aki ezt olvassa, remélem jól telik az ünnep!


Wednesday, March 19, 2014

Matte holographic bow

Sziasztok!

Ez  még január elején készült, kissé megfeledkeztem róla, de most végre ti is láthatjátok. Most hogy már majdnem  túl vagyok a próbaérettségin igyekszem pótolni :)


Sunday, March 2, 2014

Valentine's Day #2

Sziasztok!

Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.


Monday, February 10, 2014

Valentine's Day nail design #1

Sziasztok!

Nemsokára Valentin nap, így hát ebben a témában készültem most. A címből lehet következtetni, hogy lesz még egy hasonló poszt nemsokára :)

Sunday, February 2, 2014

Baroque Style

Sziasztok!

Mára egy barokk stílusú manikűrrel készültem, aminek a jelenlegi kedvenc lakkom a China Glaze 'Don't make me wine' az alapja. A minta nem saját ötlet, hanem interneten láttam nemrég egy képet, amin hasonló volt a minta, csak az matrica volt, de annyira megtetszett, hogy gondoltam megcsinálom szabad kézzel lesz amilyen lesz alapon. Maga a China Glaze lakk eléggé tükrös hatású, ezt úgy értem, hogy nehéz úgy fényképezni hogy ne látszódjon a fényképezőgép, ezért az első kép kicsit sötét lett, de valósághű színű, a második képen pedig a minta látszik jobban a szín teljesen más.


Tuesday, January 7, 2014

Something Christmassy

Elég régen volt már, de azért gondoltam felrakom miben is pompáztak Mikuláskor és Karácsonykor a körmeim :)

Mikuláskor:

2014 New Year Nails

Sziasztok!

Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!

Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
 (Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)

Wednesday, October 30, 2013

Black cats & Bats aka Halloween Nails

 Holnap Halloween, úgyhogy még pont időben vagyok :) Ez az "ünnep" elég megosztó, sokan szeretik és sokan nem kedvelik, mivel nem magyar. Én személy szerint szeretem, igaz nem csinálok nagy felhajtást körülötte, csak a körmeimet "öltöztetem fel" erre az alkalomra.
 Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D