Showing posts with label flakies. Show all posts
Showing posts with label flakies. Show all posts

Monday, January 28, 2013

Snowflake and Holographic half moon

Elég későre jár már, legalábbis nekem késő van, reggel 5-kor kell kelnem iskola miatt, de nem akartam tovább húzni a posztot. Különben is ez most inkább kikapcsolódás nekem (holnap matek tz, logaritmusból -.- ).
A képeket tegnap készítettem, reggel (kb. 10 órakor) amikor még sütött a nap. Megint más mintát készítettem mindkét kezemre, egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy melyik tetszik jobban (meg persze ki is akartam próbálni mindkét új lakkot :)




Saturday, January 26, 2013

Essence akció

Múlt hét szombaton betértem az árkádba hazafelé és megláttam a leárazott essence termékeket, full telei állványokon. Mivel nem gondoltam, hogy pár nap alatt mindent elkapkodna, ezért csak a strasszokat vettem meg (persze utána megbántam). Szerdán iskola után bementem a Westendbe ahol természetesen nem volt már egy leárazott termék sem. A Westend hátsó kijáratától nem messze van egy rossmann ami kicsit eldugottabb helynek számít, ott az "átlátszó" púderen kívül (pont amit még szerettem volna) minden volt még, úgyhogy velem jött még egy strasszkészlet (mert abból sosem elég), a 'night in vegas' és a 'hello holo'.
a ragasztó meglepetés volt, nemtudtam hogy az is van a csomagban
igazából a gyöngyök miatt vettem kettőt *.*