Showing posts with label half moon. Show all posts
Showing posts with label half moon. Show all posts

Monday, January 28, 2013

Snowflake and Holographic half moon

Elég későre jár már, legalábbis nekem késő van, reggel 5-kor kell kelnem iskola miatt, de nem akartam tovább húzni a posztot. Különben is ez most inkább kikapcsolódás nekem (holnap matek tz, logaritmusból -.- ).
A képeket tegnap készítettem, reggel (kb. 10 órakor) amikor még sütött a nap. Megint más mintát készítettem mindkét kezemre, egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy melyik tetszik jobban (meg persze ki is akartam próbálni mindkét új lakkot :)