Showing posts with label akril. Show all posts
Showing posts with label akril. Show all posts

Monday, August 5, 2013

Vintage Princess

 Sziasztok!

Ma egy rózsás manikűrrel készültem nektek (vagyis már napok óta tervezem ezt a posztot, de ez a meleg felborította a terveimet).

Már nagyon régóta szerettem volna ilyen mintát készíteni, de eddig mindig volt valami amit még jobban szerettem volna. Ez a legegyszerűbb ábrázolása a rózsának, szinte 0 kézügyességet igényel és mégis nagyon jól tud kinézni :)


Saturday, May 19, 2012

Jedward inspired Waterline nails

Tegnap délután megint rámjött az alkothatnék. Mivel jövőhéten lesz az Eurovízió, ezért gondoltam "kampányolok" egy kicsit a kedvenceim mellett és ennek köszönhetően született meg a mostani művem is. A Jedward ikrek már tavaly is indultak, de akkor még nem tulajdonítottam nekik nagy figyelmet (igazából tavaly néztem először az Eurovíziós dalfesztivált, annak is csak a döntőjét XD ). Azóta persze változott a helyzet és ez már a második alkalom, hogy Ők inspiráltak. A dalnak a cover kép háttere adta az ihletet, amit ha jól néztem valami villám félét ábrázol.

Használt lakkok/ Things that I used :
  • Lovely 'Silky Power' (körömerősítő base coat)
  • Catrice 'Snow Motion' (2 réteg)
  • Essence multi dimension 'Cool and the gang'
  • Crystal Nails - csillámos akril festék
  • Aphro Nails Fekete pontozótus
  • Crystal Nails - High Shine
Jedward - Waterline inspired nails:



 
Inspiráció:

 

És akkor itt a teljes videó klip is =:)

Thursday, May 17, 2012

Crystal Nails

Ma nagy nehezen (tényleg nehezen, majdnem eltévedtem XD ) sikerült eljutnom az Elite Cosmetix nevű üzletbe. Eredetileg Color Club-os fedőlakkot szerettem volna, de az üzletbe nem tudtak pontos időt mondani hogy mikor lesz kapható, úgyhogy más márka után kellett nézzek... Essence-t nem akartam, mert most is ilyent használok és az elején jól működött, aztán eltelt fél év és most valami borzalmas!, teljesen használhatatlan. A többi drogériás márkát meg vagy túl drágának találtam vagy túl silánynak. Aztán eszembe jutott, hogy a manikűrös -akihez szoktam néha járni- Crystal Nails körömlakkokat használ, és mivel kibírta a körömlakk a két hetet, gondoltam veszek magamnak is egyet.
Iskola után elmentem a József körúti boltba és az első meglepetés a bejáratnál ért, ugyanis az volt kiírva, hogy a kisvásárlóknak 20%-kal többe kerülnek a dolgok, mivel erről nem olvastam az interneten eléggé meglepődtem, de úgy voltam vele, hogy egyszer kibírom. A boltban nagyon kedvesek és segítőkészek voltak az eladók, és nagyon kilehetnek képezve, mert amikor mondtam, hogy fedőlakkot szeretnék rögtön felsorolt egy tucatot, meg hogy melyik mire való. Végül egy HIGH SHINE fedőlakkra esett a választásom. Emellett még magammal hoztam egy mustárszínű, arany csillámokkal teli akril festéket és két narancsfa (orange stick) pálcikát.

Van benne 3 golyó, amit az eladó mondott, hogy mire jó, csak mire hazaértem kiment a fejemből :/ 


A leírás szerint magas fényű fedőlakk, ami felélénkíti a színeket(erre kíváncsi leszek)
 Ez életem első akril festéke, ezért már nagyon várom, hogy végre kipróbálhassam :)