Showing posts with label Sparkle. Show all posts
Showing posts with label Sparkle. Show all posts

Friday, May 3, 2013

Nature with Sparkle v-gap

Kis kihagyás után újra itt :)  Az elmúlt héten volt szerencsém elutazni a Benelux államokba egy kis körútra, emiatt csak most tudtam hozni nektek a képeket. Remélem nem bánjátok ha egy-két képet mutatok az utazáson készültekből is ( mondjuk így is - úgy is feltöltöm XD )



Monday, March 18, 2013

Sparkle with a flower

Hétvégén újra belevetettem magam a one move virágok rejtelmeibe, ami talán most jobban sikerült mint előző alkalommal.

Monday, December 3, 2012

Santa Nails with burgundy polish

A nap második posztjának témája nem más mint a Télapós körmök. Csütörtökön már Mikulás, úgyhogy épp ideje volt már elkészíteni a hozzá illő manikűrt. Egy mondat erejéig az egyik előző posztra visszatérve csak annyit, hogy a többi csillámos lakkhoz képest, az Orly lakkokat sem könnyebb eltávolítani. Na és akkor a Mikulás. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem már nagyon karácsonyi hangulatom van, ezért nem is maradhatott el a csillogás a körmökről sem (persze azért túlzásba se vittem :)). Jelentem, kezdek belejönni az akril festésbe, bár még van hova fejlődni (apukám megígérte, ha év végén nem lesz 3-asnál rosszabb jegy a bizonyítványban, akkor nyáron befizet egy OKJ-s képzésre, úgyhogy elkéne kezdeni tanulni...).