Showing posts with label Konad Nail ArtPen. Show all posts
Showing posts with label Konad Nail ArtPen. Show all posts

Tuesday, October 23, 2012

Hello Kitty Halloween Nails

Itt is van a Halloween-i minta, sok csillámmal (mert abból sosem elég :))
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)


Monday, July 23, 2012

Butterfly wings & Diamond Dots

Újabb gyors bejegyzés! Épp olyan helyen nyaralok ahol nem mindig van internet elérhetőség, de most végre eljutottam egy számítógéphez, hogy megmutassam nektek mit csináltam múlt héten :)

Another fast(rapid?) entry! I'm on a holiday so this post will be very short. Ok guys Let's see the pictures what am I did last week :)

Butterfly wings:

Saturday, July 7, 2012

4th of July / American flag nails

Végre itthon! Tudom hogy nem vagyok amerikai, és igazából nem is szentelek nagy figyelmet ennek a napnak, de mivel nagy Amerika rajongó vagyok, ezért muszályvolt megcsinálnom :) Így visszanézve a képeket lehettek volna szebbek is, de elsőre tökéletesen megfelel (igazából előtte levő nap juttatta eszembe valaki, hogy másnap lesz amerikában a függetlenség napja, úgyhogy még nagyon tervezgetni se volt időm).
Majdnem elfelejtettem, a körmeimen közel 4 napos a lakkozás, néhány helyen meg is látszik.

Finally at home! I know I'm not an American girl, but I really love the USA, and my big dream to live in the States, so that was the inspiration.
P.S.: On the photos the mani is 4 days old.

Használt lakkok/ I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
  • L.A. Colors  color graze 'Moody Red'
  • Essence multi dimension 'Cool and the Gang'
  • Aphro Nails díszítőlak
  • Konad Nail ArtPen (fehér/white)
  • Kallos 3in1 topcoat


Sunday, July 1, 2012

Summer floral and romantic

Ez most egy gyors poszt lesz, inkább képekkel mivel nem otthonról írok.
A bal kezemen egy nyárias, virágos minta van, míg a jobb kezem hüvelykujján egy kicsit romantikusabb minta látható.
I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
  • Color Club 'Peppermint Twist' (virág szegélye, belseje)
  • Avon 'Pastel Pink' (virág belseje)
  • Essence colour & go '41 very berry' (virág belseje)
  • Rimmel '058 Lemon Drop'
  • Aphro Nails díszítőlakk (black)
  • Kallos 3in1 topcoat
A mutatóujjamon kicsit elmaszatolódott :/


 I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
   On my thumb I used:
  • Kallos '211'
  • Konad Nail ArtPen (white)
  • Lovely Art Liner (gold)
  • Aphro Nails díszítőlakk (black)
  • Kallos 3in1 topcoat


Wednesday, June 20, 2012

Birthday Nails

Holnap lesz a 17. szülinapom, úgyhogy kicsit visszafogtam magam, mert nem akartam olyan összevissza körmöket, mint tavaly XD minden körmöm máshogy nézett ki, és... jajj így visszagondolva borzalmas volt! ("sajnos" nincs róla kép hogy megmutathassam a világnak)
Az idén sokkal letisztultabb az egész, és próbáltam nőiesebb mintát kitalálni, és hát ez lett belőle:

Tomorrow will be my 17th birthday and I want to do a simple and feminine mani. Such has became:

Bal kezem/ My left hand: