Showing posts with label Nail art. Show all posts
Showing posts with label Nail art. Show all posts
Sunday, March 30, 2014
Black Roses
Címkék:
Avon,
Crystal Nails,
Lovely,
matte,
Miss Sporty,
Nail art,
nail design,
rose
Sunday, February 2, 2014
Baroque Style
Sziasztok!
Mára egy barokk stílusú manikűrrel készültem, aminek a jelenlegi kedvenc lakkom a China Glaze 'Don't make me wine' az alapja. A minta nem saját ötlet, hanem interneten láttam nemrég egy képet, amin hasonló volt a minta, csak az matrica volt, de annyira megtetszett, hogy gondoltam megcsinálom szabad kézzel lesz amilyen lesz alapon. Maga a China Glaze lakk eléggé tükrös hatású, ezt úgy értem, hogy nehéz úgy fényképezni hogy ne látszódjon a fényképezőgép, ezért az első kép kicsit sötét lett, de valósághű színű, a második képen pedig a minta látszik jobban a szín teljesen más.
Mára egy barokk stílusú manikűrrel készültem, aminek a jelenlegi kedvenc lakkom a China Glaze 'Don't make me wine' az alapja. A minta nem saját ötlet, hanem interneten láttam nemrég egy képet, amin hasonló volt a minta, csak az matrica volt, de annyira megtetszett, hogy gondoltam megcsinálom szabad kézzel lesz amilyen lesz alapon. Maga a China Glaze lakk eléggé tükrös hatású, ezt úgy értem, hogy nehéz úgy fényképezni hogy ne látszódjon a fényképezőgép, ezért az első kép kicsit sötét lett, de valósághű színű, a második képen pedig a minta látszik jobban a szín teljesen más.
Címkék:
baroque,
China Glaze,
Flormar,
Nail art,
nail design,
nails,
Seche Vite
Sunday, October 20, 2013
Luxury effect
Amiket használtam:
- Sally Hansen - '160 Shell We Dance' (alaplakknak)
- Avon - 'golden vision'
- Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '02'
- Crystal Nails Fine Acrylic Colors (arany csillámos)
- Catrice Ultimate Nail Lacquer - '470 Snow Motion!'
- Miss Sporty - Check Matte top coat
- Essence Nude Glam - '07 ice, ice baby'
- Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '02'
- Catrice Quick dry and high shine top coat
Címkék:
Avon,
Catrice,
Crystal Nails,
Essence,
Miss Sporty,
Nail art,
Sally Hansen
Thursday, September 12, 2013
Shrimply bows
Sziasztok!
Most hogy elkezdődött az utolsó évem a középiskolában sajnos sokkal kevesebb időm maradt mind a körömfestésre, mind a blogra (ettől persze lesznek bejegyzések) ezért valószínűleg többször lesz olyan, hogy csak képeket teszek fel (plusz a hozzávalókat :).
Most hogy elkezdődött az utolsó évem a középiskolában sajnos sokkal kevesebb időm maradt mind a körömfestésre, mind a blogra (ettől persze lesznek bejegyzések) ezért valószínűleg többször lesz olyan, hogy csak képeket teszek fel (plusz a hozzávalókat :).
Címkék:
Bow,
Catrice,
Crystal Nails,
Essence,
Nail art,
nail design,
Sally Hansen
Wednesday, August 21, 2013
Pinky Tribal
Sziasztok
Ma egy azték /törzsi mintás manikűrt hoztam nektek :) Egy ideje már nagyon oda vagyok ezekért a mintákért mind ruhán, mind körmön egyszerűen imádom! Ráadásul ez a rózsaszín árnyalat is nagy kedvencem, viszont boltban sehol nem találtam ilyen színű lakkot, úgyhogy kénytelen voltam több lakkot rétegezni, de megérte! :)
( a képek nem teljesen adják vissza a valódi színt, ezért a poszt végén található 1-2 olyan kép, amin jobban látszódik a valós szín)
Ma egy azték /törzsi mintás manikűrt hoztam nektek :) Egy ideje már nagyon oda vagyok ezekért a mintákért mind ruhán, mind körmön egyszerűen imádom! Ráadásul ez a rózsaszín árnyalat is nagy kedvencem, viszont boltban sehol nem találtam ilyen színű lakkot, úgyhogy kénytelen voltam több lakkot rétegezni, de megérte! :)
( a képek nem teljesen adják vissza a valódi színt, ezért a poszt végén található 1-2 olyan kép, amin jobban látszódik a valós szín)
Címkék:
Aden Cosmetics,
Catrice,
Crystal Nails,
Nail art,
nail design,
Pink,
Sally Hansen,
tribal
Monday, August 5, 2013
Vintage Princess
Ma egy rózsás manikűrrel készültem nektek (vagyis már napok óta tervezem ezt a posztot, de ez a meleg felborította a terveimet).
Már nagyon régóta szerettem volna ilyen mintát készíteni, de eddig mindig volt valami amit még jobban szerettem volna. Ez a legegyszerűbb ábrázolása a rózsának, szinte 0 kézügyességet igényel és mégis nagyon jól tud kinézni :)
Thursday, July 4, 2013
4th of July / Sailor nails
Ez most ilyen kettő az egyben köröm, egyszerre amerikai és matrózos is (szerintem inkább az utóbbi). A mutatóujjamnál akadt egy kis gond a ragasztóval, úgyhogy az nem lett a legszebb, de a többi kárpótol :)
És majdnem elfelejtettem, hogy ez most mondhatni egy kivételes eset, mert mindkét kezemen ugyanaz a minta (vagyis majdnem ugyanaz, a bal kéz használat miatt van egy kis eltérés :))
Amiket használtam:
És majdnem elfelejtettem, hogy ez most mondhatni egy kivételes eset, mert mindkét kezemen ugyanaz a minta (vagyis majdnem ugyanaz, a bal kéz használat miatt van egy kis eltérés :))
Amiket használtam:
- Lovely Nail hardener for weak nails
- Essence multi dimension - '76 cool and the gang'
- Sally Hansen Complete Salon Manicure - '550 All fired Up'
- Catrice Ultimate Nail Lacquer - '470 Snow Motion!'
- S-he stylezone - '393'
- Avon nailwear pro+ - 'golden vision'
- Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '01' és '02'
- Catrice Quick dry and high shine top coat
Címkék:
American flag,
Avon,
Catrice,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Nail art,
nails,
S-he,
sailor,
Sally Hansen
Tuesday, June 25, 2013
18th Birthday Nails
Múlthét péntek óta hivatalosan is nagykorú vagyok, kicsit azért elszomorít, hogy ilyen gyorsan telik az idő :/
Na de most inkább a körmökről beszéljünk :)
Tekintve hogy már elég nagy vagyok, igyekeztem kicsit komolyabbra fogni a dolgokat (félig sikerült is) és nem gyerekes dolgokat rajzolni. Ez a bal kezemen azt hiszem be is vált, eléggé megszenvedtem vele, pedig egyszerűnek néz ki, a jobb kezemnél viszont még felfedezhető a bennem rejlő gyermek (aki imádja a héliumos lufit :)
Amiket használtam:
Na de most inkább a körmökről beszéljünk :)
Tekintve hogy már elég nagy vagyok, igyekeztem kicsit komolyabbra fogni a dolgokat (félig sikerült is) és nem gyerekes dolgokat rajzolni. Ez a bal kezemen azt hiszem be is vált, eléggé megszenvedtem vele, pedig egyszerűnek néz ki, a jobb kezemnél viszont még felfedezhető a bennem rejlő gyermek (aki imádja a héliumos lufit :)
Amiket használtam:
- Lovely Nail hardener for weak nails
- Essence colour & go (régi) - '42 dress for a moment'
- Sally Hansen - ' 160 Shell We Dance'
- S-he - '393'
- Avon - 'golden vision'
- Crystal Nails One Move - '02' (back) és '50' (neon pink)
- Essence nail art special effect - 'hello holo'
- Crystal Nails Cool Art szegecs #39
- Catrice Quick dry and high shine top coat
Saturday, June 15, 2013
Dots with extras
Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)
Címkék:
2M Beauty,
black and white,
Catrice,
Crystal Nails,
Flower,
heart,
L.A. Girl,
Lovely,
Nail art,
nail design,
nails,
Polka dots,
red,
studs
Tuesday, June 4, 2013
A little neon + körmösnapi szerzemények
A mai nappal számomra véget ért az év végi iskolai hajrá, úgyhogy mostantól (remélhetőleg) több időm marad a blogra :)
Címkék:
Acrylic,
Catrice,
Crystal Nails,
Lovely,
Nail art,
nail design,
nails,
neon,
summer
Monday, May 13, 2013
Pink with Spicy
Címkék:
Avon,
Catrice,
Color Club,
Crystal Nails,
Essence,
gold,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Nail art,
nail design,
nails,
Pink,
spicy
Friday, May 3, 2013
Nature with Sparkle v-gap
Kis kihagyás után újra itt :) Az elmúlt héten volt szerencsém elutazni a Benelux államokba egy kis körútra, emiatt csak most tudtam hozni nektek a képeket. Remélem nem bánjátok ha egy-két képet mutatok az utazáson készültekből is ( mondjuk így is - úgy is feltöltöm XD )
Monday, April 15, 2013
Black and White with bow
Kicsit soká ugyan, de meglett a poszt. Igazából nem tudtam eldönteni, hogy most tegyem-e vagy ne közszemlére az eléggé elmaszatolódott körmeimet, végül arra a döntésre jutottam, hogy kissé "kiretusálva" (egy-két effektet beállítva) megmutatom.
Címkék:
black and white,
Bow,
monochrome,
Nail art,
nails
Monday, April 1, 2013
Gold and Rose aka Easter Nails
Monday, March 18, 2013
Sparkle with a flower
Hétvégén újra belevetettem magam a one move virágok rejtelmeibe, ami talán most jobban sikerült mint előző alkalommal.
Címkék:
2M Beauty,
Essence,
Essie,
Flower,
inspired,
Nail art,
nail design,
Nail Polish,
nails,
one move,
Pearl,
Sparkle
Friday, March 15, 2013
That's what I mint! with extra
Az elmúlt hetekben elég sok blogon lehetett már találkozni az essence 'That's what I mint!' lakkjával, és a mostani poszt főszerepe is az övé. Összehasonlítási alapom más menta lakkokkal sajnos nincs - mivel inkább a rózsaszín lakkokat részesítem előnyben -, de nekem nagyon tetszik a színe és elgondolkodtam más hasonló szín vásárlásán is (az essie 'mint candy apple'-t néztem ki :)).
Tuesday, February 19, 2013
Cinderella blue
Mondhatni, hogy az e heti mintát Hamupipőke ruhája inspirálta: szép, kék és csillog.
Egy ideje megvan már ez a kék körömlakk, de csak nemrég fedeztem fel a hasonlóságot. A holo lakkal pedig egyszerűen mesésen néz ki, főleg amikor rásüt a nap. Ehhez jött még 3-3 szivárvány színű strasszkő, csak hogy ne legyen olyan egyhangú :)
| Forrás:Google |
Egy ideje megvan már ez a kék körömlakk, de csak nemrég fedeztem fel a hasonlóságot. A holo lakkal pedig egyszerűen mesésen néz ki, főleg amikor rásüt a nap. Ehhez jött még 3-3 szivárvány színű strasszkő, csak hogy ne legyen olyan egyhangú :)
| Strasszok nélkül |
Címkék:
blue,
Cinderella,
Essence,
holographic,
inspired,
Lovely,
Nail art,
nail design,
nails,
Pearl,
Rhinestone
Sunday, February 10, 2013
Valentine's Day nail design
Hamarosan Valentin nap, úgyhogy éppen ideje volt új kinézetet adni a körmeimnek.
Alaplakknak, mint mindig a Lovely körömerősítőjét használtam, majd erre jött 4 réteg az Oriflame (januári haulból kifelejtett) Sheer Cream lakkjából, kivéve a két gyűrűsujjat, mert arra a Maybelline Colorama 26-os lakk került 2 rétegben. Mielőtt a Colorama teljesen megszáradt volna az ujjamat belemártottam az apró kis rózsaszín gyöngyökkel teli tégelybe, a fölösleget pedig egy kisebb legyezőecsettel lesöpörtem. És ezután követtem el azt a hibát, hogy fedőlakkot kentem rá, így teljesen elvesztve a kaviáros hatást. A strasszokat műkörömragasztóval tettem fel, amit szintén gyakorolni kell még. Végül pedig a Pearl fedőlakkja került fel.
Alaplakknak, mint mindig a Lovely körömerősítőjét használtam, majd erre jött 4 réteg az Oriflame (januári haulból kifelejtett) Sheer Cream lakkjából, kivéve a két gyűrűsujjat, mert arra a Maybelline Colorama 26-os lakk került 2 rétegben. Mielőtt a Colorama teljesen megszáradt volna az ujjamat belemártottam az apró kis rózsaszín gyöngyökkel teli tégelybe, a fölösleget pedig egy kisebb legyezőecsettel lesöpörtem. És ezután követtem el azt a hibát, hogy fedőlakkot kentem rá, így teljesen elvesztve a kaviáros hatást. A strasszokat műkörömragasztóval tettem fel, amit szintén gyakorolni kell még. Végül pedig a Pearl fedőlakkja került fel.
| Oriflame - Sheer Cream |
| Ezeket használtam |
Címkék:
caviar,
heart,
Love,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Nail art,
nail design,
nails,
Oriflame,
Pearl,
Rhinestone,
studs,
Valentine's day
Monday, January 28, 2013
Snowflake and Holographic half moon
Elég későre jár már, legalábbis nekem késő van, reggel 5-kor kell kelnem iskola miatt, de nem akartam tovább húzni a posztot. Különben is ez most inkább kikapcsolódás nekem (holnap matek tz, logaritmusból -.- ).
A képeket tegnap készítettem, reggel (kb. 10 órakor) amikor még sütött a nap. Megint más mintát készítettem mindkét kezemre, egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy melyik tetszik jobban (meg persze ki is akartam próbálni mindkét új lakkot :)
A képeket tegnap készítettem, reggel (kb. 10 órakor) amikor még sütött a nap. Megint más mintát készítettem mindkét kezemre, egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy melyik tetszik jobban (meg persze ki is akartam próbálni mindkét új lakkot :)
Monday, December 31, 2012
New Year
Elkezdődött az év utolsó napja... Nemtudom ti hogy vagytok ezzel, de én kicsit örülök, hogy vége ennek az évnek, és nem is. Mostanában olyan gyorsan telnek az esztendők, hogy az csak na. De ma szilveszter van és este/éjfélkor ünneplés vagy buli, kinek mi, úgyhogy itt az ideje, hogy megmutassam nektek, idén milyen körmökkel várom az Újévet.(Egyébként azok a vonalak a bal kezemen tűzijátékot akarnak ábrázolni XD)
Címkék:
2M Beauty,
Avon,
Color Trend,
Essence,
fireworks,
holographic,
Nail art,
nails,
New Year,
Orly,
Pearl,
Rhinestone,
Rose Nail
Subscribe to:
Posts (Atom)
