Sziasztok!
Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!
Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
(Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)
Showing posts with label New Year. Show all posts
Showing posts with label New Year. Show all posts
Tuesday, January 7, 2014
2014 New Year Nails
Címkék:
Avon,
Crystal Nails,
Essence,
glitter,
Lovely,
New Year,
Rose Nail,
sand effect,
Seche Vite
Monday, December 31, 2012
New Year
Elkezdődött az év utolsó napja... Nemtudom ti hogy vagytok ezzel, de én kicsit örülök, hogy vége ennek az évnek, és nem is. Mostanában olyan gyorsan telnek az esztendők, hogy az csak na. De ma szilveszter van és este/éjfélkor ünneplés vagy buli, kinek mi, úgyhogy itt az ideje, hogy megmutassam nektek, idén milyen körmökkel várom az Újévet.(Egyébként azok a vonalak a bal kezemen tűzijátékot akarnak ábrázolni XD)
Címkék:
2M Beauty,
Avon,
Color Trend,
Essence,
fireworks,
holographic,
Nail art,
nails,
New Year,
Orly,
Pearl,
Rhinestone,
Rose Nail
Thursday, May 3, 2012
Subscribe to:
Posts (Atom)