Showing posts with label Crystal Nails. Show all posts
Showing posts with label Crystal Nails. Show all posts

Sunday, March 2, 2014

Valentine's Day #2

Sziasztok!

Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.


Tuesday, January 7, 2014

Something Christmassy

Elég régen volt már, de azért gondoltam felrakom miben is pompáztak Mikuláskor és Karácsonykor a körmeim :)

Mikuláskor:

2014 New Year Nails

Sziasztok!

Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!

Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
 (Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)

Wednesday, October 30, 2013

Black cats & Bats aka Halloween Nails

 Holnap Halloween, úgyhogy még pont időben vagyok :) Ez az "ünnep" elég megosztó, sokan szeretik és sokan nem kedvelik, mivel nem magyar. Én személy szerint szeretem, igaz nem csinálok nagy felhajtást körülötte, csak a körmeimet "öltöztetem fel" erre az alkalomra.
 Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D


Sunday, October 20, 2013

Luxury effect


Amiket használtam:
  • Sally Hansen - '160 Shell We Dance' (alaplakknak)
  • Avon - 'golden vision'
  • Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '02'
  • Crystal Nails Fine Acrylic Colors (arany csillámos)
  • Catrice Ultimate Nail Lacquer - '470 Snow Motion!'
  • Miss Sporty - Check Matte top coat
  • Essence Nude Glam - '07 ice, ice baby'
  • Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '02'
  • Catrice Quick dry and high shine top coat

Saturday, October 19, 2013

White Cat


Amiket használtam:
  • Sally Hansen - '160 Shell We Dance' (alaplakknak)
  • Color Club - 'Uptown Girl'
  • Essence colour&go (régi) - '74 sure azure'
  • Orly - 'Halo'
  • Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '01 és 02'
  • Catrice Quick dry and high shine top coat

Sunday, October 6, 2013

Tape mani and Saran wrap

Sziasztok!

Biztos olvastátok már, vagy hallottatok róla (de azért én is leírom nehogy véletlenül lemaradjon róla valaki :), hogy az Árkádban Nailland üzlet nyílik okt. 10.-én, aminek nagyon de nagyon örülök és szinte biztos hogy még aznap meg is fogom látogatni!



Thursday, September 12, 2013

Ombre (slightly different)


A képek még az osztálykiránduláson készültek múlt hét ilyenkor (vagyis csütörtökön :) bejártuk fél Budapestet és még hajókázni is elmentünk, én meg nem tudtam ellenállni a szép háttereknek (főképp hogy nem mászom meg minden nap a Gellérthegyet...).


Shrimply bows

Sziasztok!

Most hogy elkezdődött az utolsó évem a középiskolában sajnos sokkal kevesebb időm maradt mind a körömfestésre, mind a blogra (ettől persze lesznek bejegyzések) ezért valószínűleg többször lesz olyan, hogy csak képeket teszek fel (plusz a hozzávalókat :).








Wednesday, August 21, 2013

Pinky Tribal

Sziasztok

Ma egy azték /törzsi mintás manikűrt hoztam nektek :) Egy ideje már nagyon oda vagyok ezekért a mintákért mind ruhán, mind körmön egyszerűen imádom! Ráadásul ez a rózsaszín árnyalat is nagy kedvencem, viszont  boltban sehol nem találtam ilyen színű lakkot, úgyhogy kénytelen voltam több lakkot rétegezni, de megérte! :)

( a képek nem teljesen adják vissza a valódi színt, ezért a poszt végén található 1-2 olyan kép, amin jobban látszódik a valós szín)




Sunday, July 21, 2013

Starfish

Sziasztok!
Először is elnézést a késői posztért, a gépemet sajnos javítani kellett és még most sem az igazi, de remélhetőleg 1-2 héten belül megoldódik a probléma.

Na és akkor jöjjön a mai poszt fő témája a tengeri csillagos körmök.

Thursday, July 4, 2013

4th of July / Sailor nails

Ez most ilyen kettő az egyben köröm, egyszerre amerikai és matrózos is (szerintem inkább az utóbbi). A mutatóujjamnál akadt egy kis gond a ragasztóval, úgyhogy az nem lett a legszebb, de a többi kárpótol :)



És majdnem  elfelejtettem, hogy ez most mondhatni egy kivételes eset, mert mindkét kezemen ugyanaz a minta (vagyis majdnem ugyanaz, a bal kéz használat miatt van egy kis eltérés :))






Amiket használtam:

  • Lovely Nail hardener for weak nails
  • Essence multi dimension - '76  cool and the gang'
  • Sally Hansen Complete Salon Manicure - '550 All fired Up'
  • Catrice Ultimate Nail Lacquer - '470 Snow Motion!'
  • S-he stylezone - '393'
  • Avon nailwear pro+ - 'golden vision'
  • Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '01' és '02'
  • Catrice Quick dry and high shine top coat

Saturday, June 15, 2013

Dots with extras

Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)


Tuesday, June 4, 2013

A little neon + körmösnapi szerzemények

A mai nappal számomra véget ért az év végi iskolai hajrá, úgyhogy mostantól (remélhetőleg) több időm marad a blogra :)



Monday, May 13, 2013