Sziasztok!
Boldog húsvétot kívánok mindenkinek aki ezt olvassa, remélem jól telik az ünnep!
Showing posts with label Claire's. Show all posts
Showing posts with label Claire's. Show all posts
Monday, April 21, 2014
Monday, December 9, 2013
Lady Army
Címkék:
Claire's,
Color Trend,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Seche Vite
Sunday, July 21, 2013
Starfish
Sziasztok!
Először is elnézést a késői posztért, a gépemet sajnos javítani kellett és még most sem az igazi, de remélhetőleg 1-2 héten belül megoldódik a probléma.
Na és akkor jöjjön a mai poszt fő témája a tengeri csillagos körmök.
Először is elnézést a késői posztért, a gépemet sajnos javítani kellett és még most sem az igazi, de remélhetőleg 1-2 héten belül megoldódik a probléma.
Na és akkor jöjjön a mai poszt fő témája a tengeri csillagos körmök.
Címkék:
Avon,
Catrice,
Claire's,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Sally Hansen,
starfish,
studs,
summer
Monday, December 3, 2012
Santa Nails with burgundy polish
A nap második posztjának témája nem más mint a Télapós körmök. Csütörtökön már Mikulás, úgyhogy épp ideje volt már elkészíteni a hozzá illő manikűrt. Egy mondat erejéig az egyik előző posztra visszatérve csak annyit, hogy a többi csillámos lakkhoz képest, az Orly lakkokat sem könnyebb eltávolítani. Na és akkor a Mikulás. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem már nagyon karácsonyi hangulatom van, ezért nem is maradhatott el a csillogás a körmökről sem (persze azért túlzásba se vittem :)). Jelentem, kezdek belejönni az akril festésbe, bár még van hova fejlődni (apukám megígérte, ha év végén nem lesz 3-asnál rosszabb jegy a bizonyítványban, akkor nyáron befizet egy OKJ-s képzésre, úgyhogy elkéne kezdeni tanulni...).
Tuesday, November 6, 2012
Nail Stuff Haul October 2012
Úgy döntöttem bevezetem ezt a havi rendszerességű posztot, amelyben összegyűjtöm, hogy mire költöttem a pénzem az adott hónapban. (Így majd szembesülök vele, hogy menny pénzt költök havonta XD egyébként igyekszek spórolni csak hát mindig van valami szép és különleges a boltok polcain... ) És ha minden jól megy szombaton megyek Beauty Forumra :)
Októberben viszonylag sok mindent vettem, sőt most szembesülök vele, hogy milyen hosszú is volt ez a hónap.
Még a Glamour napokon vettem egy Lovely Moulin Rouge 13-as számú lakkot és egy ecsetkészletet. Utána a pontos sorrendre már nem emlékszem de vásároltam még két darab Claire's lakkot '714' és egy csillámosat (nincs rajta név), és a Müllerben egy Essence Wild Craft körömlakkot, amit inkább a neve miatt vettem meg sem mint a színe miatt (imádom a Pretty Little Liars sorozatot, ami Rosewood-ban játszódik).
Utoljára hagytam a Körmösnapon vásároltakat, mivel az előző posztban már leírtam az akkor vásároltakat.
És most jöjjenek képekben:
Októberben viszonylag sok mindent vettem, sőt most szembesülök vele, hogy milyen hosszú is volt ez a hónap.
Még a Glamour napokon vettem egy Lovely Moulin Rouge 13-as számú lakkot és egy ecsetkészletet. Utána a pontos sorrendre már nem emlékszem de vásároltam még két darab Claire's lakkot '714' és egy csillámosat (nincs rajta név), és a Müllerben egy Essence Wild Craft körömlakkot, amit inkább a neve miatt vettem meg sem mint a színe miatt (imádom a Pretty Little Liars sorozatot, ami Rosewood-ban játszódik).
Utoljára hagytam a Körmösnapon vásároltakat, mivel az előző posztban már leírtam az akkor vásároltakat.
És most jöjjenek képekben:
| Ruby |
| Turquoise |
Címkék:
Claire's,
Crystal Nails,
Ecsetkészlet,
Essence,
Glamour,
Haul,
Lovely,
Müller,
Pretty Little Liars,
Rosewood
Monday, November 5, 2012
Fall Nails look
Kb. egy hete vasárnap voltam a Crystal Nails Körmösnapon és nagyon jó volt (mondjuk más körmösnapon nem is voltam még, ezért viszonyítási alapom nincs). Vettem 2 akrilfestéket (egy feketét és egy fehéret), 2 Crystal Drops színezőcseppet (ezeket még nem tudom, hogy mire fogom felhasználni),1 körömreszelőt, valamint egy ananász illatú körömágybőr olajat (legszívesebben megkóstolnám :D) és egy ragasztót. Ma pedig megint elmentem a Belgrád rakpartra és 8db akril festékkel távoztam.
About a week ago I was in the Crystal Nails Körmösnap
(Nailday/Manicuristday) and it was very good. I learned some new thing and I bought 2 Acrylic Colors, 2
Crystal Drops (Ruby, Turquoise), a nail file, a nail glue and a pineapple fragranced cuticle
oil (it’s soo yummy). And today I went to the Belgrád rakpart and I bought 8
new acrylic paint.
Címkék:
Acrylic,
Avon,
Claire's,
Color Trend,
Crystal Nails,
Essence,
Fall Nails,
Flormar,
Kallos,
Lovely,
Rhinestone,
Rimmel,
Rose Nail,
S-he,
Strass
Tuesday, October 23, 2012
Hello Kitty Halloween Nails
Itt is van a Halloween-i minta, sok csillámmal (mert abból sosem elég :))
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)
Címkék:
Aphro Nails,
candy corn,
Catrice,
Claire's,
Color Club,
Essence,
ghost,
Halloween,
heart,
Hello Kitty,
Kallos,
Konad Nail ArtPen,
L.A. Colors,
L.A. Girl,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Rose Nail,
S-he
Monday, October 22, 2012
My Nail Polish Collection
Mivel szerdáig szünet van az iskolába, ezért végre letudtam fotózni az összes körömlakkomat :) A fényképeket egyébként próbáltam színek szerint csinálni, de a blogger eléggé összekeverte -.-
Ha valakit érdekel valamelyik lakk pontos neve, szóljatok és leírom.
P.S.: Már készül a következő manikűr :)
Címkék:
Aphro Nails,
Astor,
Claire's,
Color Club,
Crystal Nails,
Essie,
Flormar,
Golden Rose,
Kallos,
L.A. Colors,
Look by Bipa,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Miss Sporty,
Moyra,
Orly,
Rimmel,
Rose Nail,
S-he
Subscribe to:
Posts (Atom)