Showing posts with label Haul. Show all posts
Showing posts with label Haul. Show all posts

Monday, January 20, 2014

Essence kiárusítás (szerzemények) 2014

Sziasztok!

  Gondolom már hallottatok róla (de egy kis emlékeztetés sosem árt), hogy az essence elkezdte a kifutó termékeket leakciózni. Rengeteg minden van a leértékelt dolgok között így biztos mindenki talál magának valami szépséget. Legalábbis az, aki elég gyors...
  Idén szerencsém volt, a Rossmannban szombaton kezdődött az akció és ma (hétfőn) pedig be is tudtam szerezni mindent, amit akartam, sőt még többet is. Három darab pigment (amiket teljes áron valószínű, hogy soha nem vettem volna meg), egy effect nails velours powder és egy all about matt! púder boldog tulajdonosa lettem. Az ára mindegyiknek 349 Ft volt, ami ha úgy vesszük nevetségesen olcsó (de jó :).


Thursday, March 7, 2013

Haul Február 2013

Már javában tavasz van, vagyis március, úgyhogy ideje összegezni, hogy mi(ke)t is vettem.
Ebben a hónapban csak az Essence egyik új lakkját, a That's what I mint!-et vásároltam meg, úgylátszik engem is magával ragadott a menta láz :)

Sunday, February 3, 2013

Haul Január 2013

Ismét eltelt egy újabb hónap, úgyhogy nézzük miket vettem.


Saturday, January 5, 2013

Haul December 2012

Kicsit megkésve, de itt van ez a poszt is. A December egy olyan hónapra sikeredett, amikor nem vettem egy körömlakkot  sem (ez mondjuk nem teljesen igaz, mert vettem kettőt is, csak nem magamnak, hanem karácsonyi ajándéknak).

Monday, December 3, 2012

Haul November 2012

Eltelt egy újabb hónap, bevallom őszintén, nekem alig tűnt egy hétnek, aztán összegyűjtöttem, hogy miket vettem és csodálkoztam, hogy jé azokat Novemberben vettem?! Ezt a posztot szombatra terveztem, aztán pár napot csúszott a dolog, tegnap szalagavatón voltam, nagyon szép volt, a keringőnél meg az osztályvideóknál majdnem elsírtam magam amikor belegondoltam, hogy jövőre mi fogjuk ugyanezeket csinálni. Na de ennyit rólam, most jöjjenek inkább a képek! :)

Akril festékek

Tuesday, November 6, 2012

Nail Stuff Haul October 2012

Úgy döntöttem bevezetem ezt a havi rendszerességű posztot, amelyben összegyűjtöm, hogy mire költöttem a pénzem az adott hónapban. (Így majd szembesülök vele, hogy menny pénzt költök havonta XD egyébként igyekszek spórolni csak hát mindig van valami szép és különleges a boltok polcain... ) És ha minden jól  megy szombaton megyek Beauty Forumra :)
Októberben viszonylag sok mindent vettem, sőt most szembesülök vele, hogy milyen hosszú is volt ez a hónap.
Még a Glamour napokon vettem egy Lovely Moulin Rouge 13-as számú lakkot és egy ecsetkészletet. Utána a pontos sorrendre már nem emlékszem de vásároltam még két darab Claire's lakkot '714' és egy csillámosat (nincs rajta név), és a Müllerben egy Essence Wild Craft körömlakkot, amit inkább a neve miatt vettem meg sem mint a színe miatt (imádom a Pretty Little Liars sorozatot, ami Rosewood-ban játszódik).
Utoljára hagytam a Körmösnapon vásároltakat, mivel az előző posztban már leírtam az akkor vásároltakat.
És most jöjjenek képekben:
Ruby
Turquoise