Showing posts with label Lovely. Show all posts
Showing posts with label Lovely. Show all posts
Sunday, April 20, 2014
Sunday, March 30, 2014
Black Roses
Címkék:
Avon,
Crystal Nails,
Lovely,
matte,
Miss Sporty,
Nail art,
nail design,
rose
Wednesday, March 19, 2014
Matte holographic bow
Sziasztok!
Ez még január elején készült, kissé megfeledkeztem róla, de most végre ti is láthatjátok. Most hogy már majdnem túl vagyok a próbaérettségin igyekszem pótolni :)
Címkék:
Bow,
Essence,
holographic,
Lovely,
matte,
nail design,
Orly,
Seche Vite
Sunday, March 2, 2014
Valentine's Day #2
Sziasztok!
Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.
Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.
Címkék:
Aden Cosmetics,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
nail design,
Pink,
Sally Hansen,
Seche Vite,
Valentine's day
Monday, February 10, 2014
Valentine's Day nail design #1
Sziasztok!
Nemsokára Valentin nap, így hát ebben a témában készültem most. A címből lehet következtetni, hogy lesz még egy hasonló poszt nemsokára :)
Nemsokára Valentin nap, így hát ebben a témában készültem most. A címből lehet következtetni, hogy lesz még egy hasonló poszt nemsokára :)
Címkék:
Avon,
China Glaze,
Color Trend,
Essence,
Golden Rose,
Lovely,
nail design,
Sally Hansen,
Seche Vite,
Valentine's day,
velvet
Tuesday, January 7, 2014
Something Christmassy
Elég régen volt már, de azért gondoltam felrakom miben is pompáztak Mikuláskor és Karácsonykor a körmeim :)
Mikuláskor:
Mikuláskor:
Címkék:
2M Beauty,
Candy Cane,
China Glaze,
Christmas,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Orly,
Sally Hansen,
Santa,
Seche Vite,
snowflake
2014 New Year Nails
Sziasztok!
Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!
Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
(Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)
Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!
Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
(Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)
Címkék:
Avon,
Crystal Nails,
Essence,
glitter,
Lovely,
New Year,
Rose Nail,
sand effect,
Seche Vite
Monday, December 9, 2013
Szalagavatós köröm
Címkék:
2M Beauty,
Catrice,
Crystal Nails,
French,
Lovely,
Orly,
prom,
Rhinestone,
Sally Hansen,
Seche Vite
Lady Army
Címkék:
Claire's,
Color Trend,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Seche Vite
Sweet Owls
Címkék:
Crystal Nails,
Essence,
heart,
Lovely,
Orly,
owl,
Seche Vite
Wednesday, October 30, 2013
Black cats & Bats aka Halloween Nails
Holnap Halloween, úgyhogy még pont időben vagyok :) Ez az "ünnep" elég megosztó, sokan szeretik és sokan nem kedvelik, mivel nem magyar. Én személy szerint szeretem, igaz nem csinálok nagy felhajtást körülötte, csak a körmeimet "öltöztetem fel" erre az alkalomra.
Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D
Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D
Címkék:
Astor,
cat,
Crystal Nails,
Essence,
Essie,
Halloween,
Lovely,
nail design,
Seche Vite
Sunday, October 20, 2013
Sparkle Sand effect
Még a Glamour napokon vásároltam ezt a két különleges szépséget az Essence-től. Nekem a 'hey, nude!' a kedvencem a kettő közül, mivel száradás után olyan hatást kelt, mint a csillogó hó, vagy kristálycukor - egyszerűen gyönyörű! A 'me & my lover' is szép színű. Tele van apró arany csillámokkal, amik felkenés után sem tűnnek el.
Sunday, July 21, 2013
Starfish
Sziasztok!
Először is elnézést a késői posztért, a gépemet sajnos javítani kellett és még most sem az igazi, de remélhetőleg 1-2 héten belül megoldódik a probléma.
Na és akkor jöjjön a mai poszt fő témája a tengeri csillagos körmök.
Először is elnézést a késői posztért, a gépemet sajnos javítani kellett és még most sem az igazi, de remélhetőleg 1-2 héten belül megoldódik a probléma.
Na és akkor jöjjön a mai poszt fő témája a tengeri csillagos körmök.
Címkék:
Avon,
Catrice,
Claire's,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Sally Hansen,
starfish,
studs,
summer
Thursday, July 4, 2013
4th of July / Sailor nails
Ez most ilyen kettő az egyben köröm, egyszerre amerikai és matrózos is (szerintem inkább az utóbbi). A mutatóujjamnál akadt egy kis gond a ragasztóval, úgyhogy az nem lett a legszebb, de a többi kárpótol :)
És majdnem elfelejtettem, hogy ez most mondhatni egy kivételes eset, mert mindkét kezemen ugyanaz a minta (vagyis majdnem ugyanaz, a bal kéz használat miatt van egy kis eltérés :))
Amiket használtam:
És majdnem elfelejtettem, hogy ez most mondhatni egy kivételes eset, mert mindkét kezemen ugyanaz a minta (vagyis majdnem ugyanaz, a bal kéz használat miatt van egy kis eltérés :))
Amiket használtam:
- Lovely Nail hardener for weak nails
- Essence multi dimension - '76 cool and the gang'
- Sally Hansen Complete Salon Manicure - '550 All fired Up'
- Catrice Ultimate Nail Lacquer - '470 Snow Motion!'
- S-he stylezone - '393'
- Avon nailwear pro+ - 'golden vision'
- Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '01' és '02'
- Catrice Quick dry and high shine top coat
Címkék:
American flag,
Avon,
Catrice,
Crystal Nails,
Essence,
Lovely,
Nail art,
nails,
S-he,
sailor,
Sally Hansen
Tuesday, June 25, 2013
18th Birthday Nails
Múlthét péntek óta hivatalosan is nagykorú vagyok, kicsit azért elszomorít, hogy ilyen gyorsan telik az idő :/
Na de most inkább a körmökről beszéljünk :)
Tekintve hogy már elég nagy vagyok, igyekeztem kicsit komolyabbra fogni a dolgokat (félig sikerült is) és nem gyerekes dolgokat rajzolni. Ez a bal kezemen azt hiszem be is vált, eléggé megszenvedtem vele, pedig egyszerűnek néz ki, a jobb kezemnél viszont még felfedezhető a bennem rejlő gyermek (aki imádja a héliumos lufit :)
Amiket használtam:
Na de most inkább a körmökről beszéljünk :)
Tekintve hogy már elég nagy vagyok, igyekeztem kicsit komolyabbra fogni a dolgokat (félig sikerült is) és nem gyerekes dolgokat rajzolni. Ez a bal kezemen azt hiszem be is vált, eléggé megszenvedtem vele, pedig egyszerűnek néz ki, a jobb kezemnél viszont még felfedezhető a bennem rejlő gyermek (aki imádja a héliumos lufit :)
Amiket használtam:
- Lovely Nail hardener for weak nails
- Essence colour & go (régi) - '42 dress for a moment'
- Sally Hansen - ' 160 Shell We Dance'
- S-he - '393'
- Avon - 'golden vision'
- Crystal Nails One Move - '02' (back) és '50' (neon pink)
- Essence nail art special effect - 'hello holo'
- Crystal Nails Cool Art szegecs #39
- Catrice Quick dry and high shine top coat
Saturday, June 15, 2013
Dots with extras
Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)
Címkék:
2M Beauty,
black and white,
Catrice,
Crystal Nails,
Flower,
heart,
L.A. Girl,
Lovely,
Nail art,
nail design,
nails,
Polka dots,
red,
studs
Tuesday, June 4, 2013
A little neon + körmösnapi szerzemények
A mai nappal számomra véget ért az év végi iskolai hajrá, úgyhogy mostantól (remélhetőleg) több időm marad a blogra :)
Címkék:
Acrylic,
Catrice,
Crystal Nails,
Lovely,
Nail art,
nail design,
nails,
neon,
summer
Monday, May 13, 2013
Pink with Spicy
Címkék:
Avon,
Catrice,
Color Club,
Crystal Nails,
Essence,
gold,
Lovely,
Maybelline Colorama,
Nail art,
nail design,
nails,
Pink,
spicy
Subscribe to:
Posts (Atom)