Showing posts with label Lovely. Show all posts
Showing posts with label Lovely. Show all posts

Wednesday, March 19, 2014

Matte holographic bow

Sziasztok!

Ez  még január elején készült, kissé megfeledkeztem róla, de most végre ti is láthatjátok. Most hogy már majdnem  túl vagyok a próbaérettségin igyekszem pótolni :)


Sunday, March 2, 2014

Valentine's Day #2

Sziasztok!

Így március elejére végre itt a második valentin napi manikűr. Mondhatni ez egy elég híres dizájn, az interneten sok helyen látható és annyira megtetszett, hogy muszáj volt megcsinálnom.


Monday, February 10, 2014

Valentine's Day nail design #1

Sziasztok!

Nemsokára Valentin nap, így hát ebben a témában készültem most. A címből lehet következtetni, hogy lesz még egy hasonló poszt nemsokára :)

Tuesday, January 7, 2014

Something Christmassy

Elég régen volt már, de azért gondoltam felrakom miben is pompáztak Mikuláskor és Karácsonykor a körmeim :)

Mikuláskor:

2014 New Year Nails

Sziasztok!

Először is szeretnék mindenkinek nagyon boldog Új évet kívánni, remélem jól teltek az ünnepek és hogy ki tudtátok pihenni magatokat!

Jöjjön hát az év első posztja... képekben :)
 (Megjegyzés: kicsit buborékosnak nézhetnek ki a lakkozás, de nem az, csak az essence egyik homok hatású körömlakkját használtam alapnak)

Wednesday, October 30, 2013

Black cats & Bats aka Halloween Nails

 Holnap Halloween, úgyhogy még pont időben vagyok :) Ez az "ünnep" elég megosztó, sokan szeretik és sokan nem kedvelik, mivel nem magyar. Én személy szerint szeretem, igaz nem csinálok nagy felhajtást körülötte, csak a körmeimet "öltöztetem fel" erre az alkalomra.
 Idén igyekeztem nem annyira gyerekes mintákat készíteni, mint tavaly (ez félig sikerült is), de nem tudtam ellenállni egy cuki cicának :D


Sunday, October 20, 2013

Sparkle Sand effect

Még a Glamour napokon vásároltam ezt a két különleges szépséget az Essence-től. Nekem  a 'hey, nude!' a kedvencem a kettő közül, mivel száradás után olyan hatást kelt, mint a csillogó hó, vagy kristálycukor - egyszerűen gyönyörű! A 'me & my lover' is szép színű. Tele van apró arany csillámokkal, amik felkenés után sem tűnnek el.


Sunday, July 21, 2013

Starfish

Sziasztok!
Először is elnézést a késői posztért, a gépemet sajnos javítani kellett és még most sem az igazi, de remélhetőleg 1-2 héten belül megoldódik a probléma.

Na és akkor jöjjön a mai poszt fő témája a tengeri csillagos körmök.

Thursday, July 4, 2013

4th of July / Sailor nails

Ez most ilyen kettő az egyben köröm, egyszerre amerikai és matrózos is (szerintem inkább az utóbbi). A mutatóujjamnál akadt egy kis gond a ragasztóval, úgyhogy az nem lett a legszebb, de a többi kárpótol :)



És majdnem  elfelejtettem, hogy ez most mondhatni egy kivételes eset, mert mindkét kezemen ugyanaz a minta (vagyis majdnem ugyanaz, a bal kéz használat miatt van egy kis eltérés :))






Amiket használtam:

  • Lovely Nail hardener for weak nails
  • Essence multi dimension - '76  cool and the gang'
  • Sally Hansen Complete Salon Manicure - '550 All fired Up'
  • Catrice Ultimate Nail Lacquer - '470 Snow Motion!'
  • S-he stylezone - '393'
  • Avon nailwear pro+ - 'golden vision'
  • Crystal Nails One Move Acrylic Colors - '01' és '02'
  • Catrice Quick dry and high shine top coat

Tuesday, June 25, 2013

18th Birthday Nails

Múlthét péntek óta hivatalosan is nagykorú vagyok, kicsit azért elszomorít, hogy ilyen gyorsan telik az idő :/
Na de most inkább a körmökről beszéljünk :)
Tekintve hogy már elég nagy vagyok, igyekeztem kicsit komolyabbra fogni a dolgokat (félig sikerült is) és nem gyerekes dolgokat rajzolni. Ez a bal kezemen azt hiszem be is vált, eléggé megszenvedtem vele, pedig egyszerűnek néz ki, a jobb kezemnél viszont még felfedezhető a bennem rejlő gyermek (aki imádja a héliumos lufit :)



Amiket használtam:
  • Lovely Nail hardener for weak nails
  • Essence colour & go (régi) - '42 dress for a moment'
  • Sally Hansen - ' 160 Shell We Dance'
  • S-he - '393' 
  • Avon - 'golden vision'
  • Crystal Nails One Move - '02' (back) és '50' (neon pink)
  • Essence nail art special effect - 'hello holo'
  • Crystal Nails Cool Art szegecs #39
  • Catrice Quick dry and high shine top coat

Saturday, June 15, 2013

Dots with extras

Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)


Tuesday, June 4, 2013

A little neon + körmösnapi szerzemények

A mai nappal számomra véget ért az év végi iskolai hajrá, úgyhogy mostantól (remélhetőleg) több időm marad a blogra :)



Monday, May 13, 2013