Showing posts with label Kallos. Show all posts
Showing posts with label Kallos. Show all posts

Sunday, October 6, 2013

Tape mani and Saran wrap

Sziasztok!

Biztos olvastátok már, vagy hallottatok róla (de azért én is leírom nehogy véletlenül lemaradjon róla valaki :), hogy az Árkádban Nailland üzlet nyílik okt. 10.-én, aminek nagyon de nagyon örülök és szinte biztos hogy még aznap meg is fogom látogatni!



Wednesday, January 16, 2013

Dotted french nails

Kicsit megkésve bár, de itt a poszt. Már nem is emlékszek mikor volt utoljára francia manikűr a körmeimen, úgyhogy épp ideje volt csinálni egyet. Mivel jövőhéten minden nap írunk egy vagy több dolgozatot, ezért mostanában kicsit elfogok tűnni, és remélem a körmeim is támogatni fogják a tanulási szándékomat :)

Monday, November 5, 2012

Fall Nails look

Kb. egy hete vasárnap voltam a Crystal Nails Körmösnapon és nagyon jó volt (mondjuk más körmösnapon nem is voltam még, ezért viszonyítási alapom nincs). Vettem 2 akrilfestéket (egy feketét és egy fehéret), 2 Crystal Drops színezőcseppet (ezeket még nem tudom, hogy mire fogom felhasználni),1 körömreszelőt, valamint egy ananász illatú körömágybőr olajat (legszívesebben megkóstolnám :D) és egy ragasztót. Ma pedig megint elmentem a Belgrád rakpartra és 8db akril festékkel távoztam.

About a week ago I was in the Crystal Nails Körmösnap (Nailday/Manicuristday) and it was very good. I learned some new thing and I bought 2 Acrylic Colors, 2 Crystal Drops (Ruby, Turquoise), a nail file, a nail glue and a pineapple fragranced cuticle oil (it’s soo yummy). And today I went to the Belgrád rakpart and I bought 8 new acrylic paint.


Tuesday, October 23, 2012

Hello Kitty Halloween Nails

Itt is van a Halloween-i minta, sok csillámmal (mert abból sosem elég :))
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)


Monday, October 22, 2012

My Nail Polish Collection

Végre sikerült!
Mivel szerdáig szünet van az iskolába, ezért végre letudtam fotózni az összes körömlakkomat :) A fényképeket egyébként próbáltam színek szerint csinálni, de a blogger eléggé összekeverte -.-
Ha valakit érdekel valamelyik lakk pontos neve, szóljatok és leírom.
P.S.: Már készül a következő manikűr :)



Monday, October 8, 2012

Pretty Vintage

Kivételesen ilyen gyorsan sikerült az új bejegyzés :) Még tegnap csináltam, de ma sikerült csak befejezni (mikor máskor?!, holnap nyelvtan, olasz, angol, történelem, közgáz felelés/dolgozat, ráadásul kiosszák az 1-es matekdogát :/ , na de mindegy. Ma az iskolában már nagyon sokan dicsérték a körmeimet, úgyhogy remélem nektek is elnyeri a tetszéseteket! :)

Sunday, October 7, 2012

Dots, Stripes and Butterfly

Sziasztok!
Ezt még múlt héten csináltam és most végre megtudom mutatni nektek is :) Az Orly lakkot még augusztusban vettem egy csillámossal együtt (VIP) és már nagyon kiszerettem volna próbálni, és végre sikerült :) A pillangó egy tetoválás, de nem a tűvel elkészíthető verzióra kell ám gondolni, hanem a vízzel felhelyezhetőre. sajnos a lepke túl nagy volt, ezért a szélei kicsit lemaradtak - olyan mintha egy vonal lenne - , de ettől még ugyanolyan jól néz ki (szerintem).


Tuesday, September 18, 2012

Modern Pretty

Most, hogy elkezdődött az iskola sajnos nincs már annyi időm a blogra mint szeretném, ezért lehet hogy legtöbbször csak képek lesznek :(

Tuesday, August 14, 2012

Kristen Stewart inspired nails

Nemtudom miért, de ez a minta Kristen Stewart-ra emlékeztet... régebben mintha láttam volna rajta hasonló mintájú ruhát vagy valamit.
Most kivételesen csináltam hozzá 'tutorial' képeket :)

I don't know why but this mani is looks like one of Kristen Stewart dresses.
Now I made a tutorial to this mani :)





Elsőnek alaplakkot kentem föl, majd két réteget az Essence 'no doubt' lakkjából.

First I apply the base coat, then 2 coat of Essence 'no doubt' nail polish.

Sunday, August 5, 2012

Pink Sparkly

Tegnap, időhiányban ezt a manikűrt készítettem, igazából a fürdőruhámhoz készült, mert nagy esély volt arra, hogy megyek a tengerpartra, de aztán mégse jött össze sajnos. Nemigazán tudok mit hozzáfűzni a mintához, egy ezüst díszítőlakkal "megfeleztem" a körmeim a végére ment a rózsaszín, a "sarkokba" pedig az ezüst és igen, van egy kis átlátszó rész is, ahol csak alap és fedőlakk van (így jobban mutat... szerintem :P )

I did this easy mani yesterday, I didn't had so much time so that is why it looks soo easy (I hope that this sentence is meaningful) OK... I can't tell more from this nail art in English... sorry :/

Monday, July 23, 2012

Butterfly wings & Diamond Dots

Újabb gyors bejegyzés! Épp olyan helyen nyaralok ahol nem mindig van internet elérhetőség, de most végre eljutottam egy számítógéphez, hogy megmutassam nektek mit csináltam múlt héten :)

Another fast(rapid?) entry! I'm on a holiday so this post will be very short. Ok guys Let's see the pictures what am I did last week :)

Butterfly wings:

Saturday, July 7, 2012

4th of July / American flag nails

Végre itthon! Tudom hogy nem vagyok amerikai, és igazából nem is szentelek nagy figyelmet ennek a napnak, de mivel nagy Amerika rajongó vagyok, ezért muszályvolt megcsinálnom :) Így visszanézve a képeket lehettek volna szebbek is, de elsőre tökéletesen megfelel (igazából előtte levő nap juttatta eszembe valaki, hogy másnap lesz amerikában a függetlenség napja, úgyhogy még nagyon tervezgetni se volt időm).
Majdnem elfelejtettem, a körmeimen közel 4 napos a lakkozás, néhány helyen meg is látszik.

Finally at home! I know I'm not an American girl, but I really love the USA, and my big dream to live in the States, so that was the inspiration.
P.S.: On the photos the mani is 4 days old.

Használt lakkok/ I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
  • L.A. Colors  color graze 'Moody Red'
  • Essence multi dimension 'Cool and the Gang'
  • Aphro Nails díszítőlak
  • Konad Nail ArtPen (fehér/white)
  • Kallos 3in1 topcoat


Sunday, July 1, 2012

Summer floral and romantic

Ez most egy gyors poszt lesz, inkább képekkel mivel nem otthonról írok.
A bal kezemen egy nyárias, virágos minta van, míg a jobb kezem hüvelykujján egy kicsit romantikusabb minta látható.
I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
  • Color Club 'Peppermint Twist' (virág szegélye, belseje)
  • Avon 'Pastel Pink' (virág belseje)
  • Essence colour & go '41 very berry' (virág belseje)
  • Rimmel '058 Lemon Drop'
  • Aphro Nails díszítőlakk (black)
  • Kallos 3in1 topcoat
A mutatóujjamon kicsit elmaszatolódott :/


 I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
   On my thumb I used:
  • Kallos '211'
  • Konad Nail ArtPen (white)
  • Lovely Art Liner (gold)
  • Aphro Nails díszítőlakk (black)
  • Kallos 3in1 topcoat


Wednesday, June 6, 2012

Bordered nails

A mai bejegyzésben egy úgymond "keretes" (nemtudom mi a neve magyarul XD) manikűrt láthattok. Az alap az egy kevert szín (vagy 5 színből áll), a keret a Color Club 'Peppermint Twist' lakkja. Ez viszonylag egyszerű minta, igazából azt hittem, hogy sokkal nehezebb lesz körberajzolni a körmöket, de szinte gyerekjáték volt. Most csináltam először ilyen körberajzolt díszítést, ennek ellenére (szerintem) elég jól sikerült, kicsit egyszerű, de erre is szükség van néha :)
Lámpafénynél/ Lamplight :
Természetes fényben/ Natural light:

Amiket használtam/ Things that I used:

Tuesday, May 8, 2012

Coral Flowers


Sziasztok!
 Ahogy mondtam, itt is a teljes verzió. Élőben a virágok nem ennyire narancssárgák, inkább ahogy a címben is olvashattátok korall színűek. A fényképezőgépem éppen lemerülőben volt amikor a képeket csináltam, ezért kicsit életlenek a képek.
És akkor a képek :)

 Használt lakkok:
  •  Lovely 'Silky Power' (körömerősítő base coat)
  • Catrice 'Snow Motion'
  • L.A. Colors 'Moody Red'
  • Kallos '248'
  • S-he '393'
  • Aphro Nails Fekete pontozótus
  • Essence gel-look topcoat 
 Remélem nektek is tettszett!