Showing posts with label L.A. Colors. Show all posts
Showing posts with label L.A. Colors. Show all posts

Saturday, December 15, 2012

Christmas Sweater Nails

Végre túlvagyok az év utolsó hosszú-dolgozatírós hetén. Egy hete már elkészültek a fényképek, de egy perc időm nemvolt arra, hogy feltegyem ide. Tumblr-on láttam ezt a mintát és amikor megláttam rögtön az jutott eszembe, hogy nekem is kell ilyen a körömre. A szarvast nézzétek most el, ez az első teljes alakos próbálkozásom :)
P.S.:  A step by step képek lámpafénynél készültek, a valóságban a piros színe olyan, mint az első képeken.




Step by step:

I used:
  • Lovely 'Nail hardener for weak nails' basecoat
  • L.A. Colors color graze - 'Moody Red'
  • White acrylic
  • Pearl topcoat

Tuesday, October 23, 2012

Hello Kitty Halloween Nails

Itt is van a Halloween-i minta, sok csillámmal (mert abból sosem elég :))
Elég időigényes volt megcsinálni, főleg a tököt, mert eléggé átlátszó volt a narancs körömlakk, és csak a végén jutott eszembe, hogy egy fehért alap lehet jobban segített volna mint a két vastag réteg XD Összesen 4 napig csináltam xd ami lehet hosszúnak tűnik, de csak így volt rá időm.
Első nap felkentem a körömerősítőt és a piros meg fekete lakkot.
Második nap megcsináltam a szellemeket, díszeket, Hello Kitty fehér részét és a tök első rétegét.
Harmadik nap jöhetett a tök második rétege+arca, Hello Kitty többi része, szellemek arca, candy corn színessé tétele. Negyedik nap pedig jöhetett a fedőlakk.( azért csak egy nappal később, hogy ne maszatolja el az esetleg meg nem száradt részeket)


Monday, October 22, 2012

My Nail Polish Collection

Végre sikerült!
Mivel szerdáig szünet van az iskolába, ezért végre letudtam fotózni az összes körömlakkomat :) A fényképeket egyébként próbáltam színek szerint csinálni, de a blogger eléggé összekeverte -.-
Ha valakit érdekel valamelyik lakk pontos neve, szóljatok és leírom.
P.S.: Már készül a következő manikűr :)



Tuesday, September 18, 2012

Modern Pretty

Most, hogy elkezdődött az iskola sajnos nincs már annyi időm a blogra mint szeretném, ezért lehet hogy legtöbbször csak képek lesznek :(

Saturday, July 7, 2012

4th of July / American flag nails

Végre itthon! Tudom hogy nem vagyok amerikai, és igazából nem is szentelek nagy figyelmet ennek a napnak, de mivel nagy Amerika rajongó vagyok, ezért muszályvolt megcsinálnom :) Így visszanézve a képeket lehettek volna szebbek is, de elsőre tökéletesen megfelel (igazából előtte levő nap juttatta eszembe valaki, hogy másnap lesz amerikában a függetlenség napja, úgyhogy még nagyon tervezgetni se volt időm).
Majdnem elfelejtettem, a körmeimen közel 4 napos a lakkozás, néhány helyen meg is látszik.

Finally at home! I know I'm not an American girl, but I really love the USA, and my big dream to live in the States, so that was the inspiration.
P.S.: On the photos the mani is 4 days old.

Használt lakkok/ I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
  • L.A. Colors  color graze 'Moody Red'
  • Essence multi dimension 'Cool and the Gang'
  • Aphro Nails díszítőlak
  • Konad Nail ArtPen (fehér/white)
  • Kallos 3in1 topcoat


Sunday, July 1, 2012

Summer floral and romantic

Ez most egy gyors poszt lesz, inkább képekkel mivel nem otthonról írok.
A bal kezemen egy nyárias, virágos minta van, míg a jobb kezem hüvelykujján egy kicsit romantikusabb minta látható.
I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
  • Color Club 'Peppermint Twist' (virág szegélye, belseje)
  • Avon 'Pastel Pink' (virág belseje)
  • Essence colour & go '41 very berry' (virág belseje)
  • Rimmel '058 Lemon Drop'
  • Aphro Nails díszítőlakk (black)
  • Kallos 3in1 topcoat
A mutatóujjamon kicsit elmaszatolódott :/


 I used:
  • Lovely - Silky power (base coat)
  • Catrice 'Snow Motion!'
   On my thumb I used:
  • Kallos '211'
  • Konad Nail ArtPen (white)
  • Lovely Art Liner (gold)
  • Aphro Nails díszítőlakk (black)
  • Kallos 3in1 topcoat


Tuesday, May 8, 2012

Coral Flowers


Sziasztok!
 Ahogy mondtam, itt is a teljes verzió. Élőben a virágok nem ennyire narancssárgák, inkább ahogy a címben is olvashattátok korall színűek. A fényképezőgépem éppen lemerülőben volt amikor a képeket csináltam, ezért kicsit életlenek a képek.
És akkor a képek :)

 Használt lakkok:
  •  Lovely 'Silky Power' (körömerősítő base coat)
  • Catrice 'Snow Motion'
  • L.A. Colors 'Moody Red'
  • Kallos '248'
  • S-he '393'
  • Aphro Nails Fekete pontozótus
  • Essence gel-look topcoat 
 Remélem nektek is tettszett!