Showing posts with label black and white. Show all posts
Showing posts with label black and white. Show all posts

Saturday, June 15, 2013

Dots with extras

Mostanában eléggé rákattantam a pöttyös dolgokra, ráadásul most az idei év "divatszíneivel" (ami a fekete-fehér) készíttettem a mai manikűrt :)


Monday, April 15, 2013

Black and White with bow

Kicsit soká ugyan, de meglett a poszt. Igazából nem tudtam eldönteni, hogy most tegyem-e vagy ne közszemlére az eléggé elmaszatolódott körmeimet, végül arra a döntésre jutottam, hogy kissé "kiretusálva" (egy-két effektet beállítva) megmutatom.