Elég régen volt már, de azért gondoltam felrakom miben is pompáztak Mikuláskor és Karácsonykor a körmeim :)
Mikuláskor:
Showing posts with label Candy Cane. Show all posts
Showing posts with label Candy Cane. Show all posts
Tuesday, January 7, 2014
Thursday, December 20, 2012
Jingle Bells Nails
Merry Christmas to all my readers!
Először is Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves olvasómnak, ez az utolsó poszt az ünnep előtt, ugyanis szombat reggel vidékre utazok. De előtte még megmutatom nektek az idei karácsonyi mintát :) Mivel tavaly a zöld szín uralta a manikűrt, mostanság meg sokszor használtam piros és burgundy lakkokat, ezért más színnel kellett megoldani a dolgot. Az tudtam, hogy arany színt mindenképp szeretnék bele, utána kezdtem el google-ben keresni képeket, mikor megláttam ezt a csodálatos mintát a múlt héten tudtam, hogy nekem ez kell karácsonyra, és így ki is tudtam próbálni az egyik (igazából kettőt csak az aranyat keverőszínként) új Avon lakkot, ami egy káprázatosan szép kék tónusú pink lakk.
Címkék:
2M Beauty,
Acrylic,
Avon,
Bell,
Candy Cane,
Christmas,
Crystal Nails,
Jingle Bells,
Lovely,
Mistletoe,
nails,
Orly,
Pearl,
Pink,
Winter
Subscribe to:
Posts (Atom)